IDEGEN TECHNOLÓGIÁK TERVEZÉSE ŰRTECHNOLÓGIAI FEJLESZTÉSEK

CÉL A KONKRÉT FEJESZTÉSEK SZEMLÉLTETÉSE EGY ÚJ TÍPUSÚ TERVEZÉS ELINDÍTÁSA ÉRDEKÉBEN KIEMELVE A HIPERSZONIKUS REPÜLŐESZKÖZÖK FEJLESZTÉSI LEHETŐSÉGEIT

OBJEKTUM ENERGIADINAMIKAI MŰKÖDÉSÉHEZ 3 ÚJ ENERGETIKAI TÉNYEZŐ

( Meglévő tapasztalt új jelenségekről van szó, amiket alapkutatással vizsgálni kellene. Ezek nem lehívott infók, hanem tények a megfelelő detektor kivitelezése kellene a bevizsgálásukhoz.)

  • T-energia (már szerepel az oldalon a leírása)
  • J-energia azaz a Jelátviteli eloszlási erő (EPR rendszer további energetikai kiaknázásával)
  • D-energia dimenzióváltást létrehozó energia a térbontás után jelenik meg.

Ha valaki megnézi a 3 energia javaslatomat, mint lehetséges "objektum hajtóanyagok" úgy gondolhatja hülyeség, hiszen mi közöm lenne kutatóintézet nélkül új energiák felfedezéséhez. Biztos kívülállóként én sem hinném el. Tény viszont, hogy megszokott kutatói körülmények között próbál a mai kutatótársadalom előállítani új anyagokat eszközök segítségével, kihagyva az emberi agyműködés általi 90%-ban ténylegesen nem is ismert tulajdonságait. Én még mindig úgy látom, hogy ez az eszközünk (emberi agy és tudat) képes olyan kiváltási tényezőt produkálni, ami rámutathat gyökeresen új fizikai tényezők jelenlétére. Természetesen maga az agyi kölcsönhatás kiváltása csak nagyon piciben mutat rá olyan fizikai tényezők együttesére, ami új energia megnyilvánulásokat hoz létre. A  (T-, J-, D-energiák) így észlelt jelenségeit pontosítani kell alapkutatással, ami megmutatja, hogy pontosan milyen összetételről beszélhetünk az előfordulásuk esetén és kiszámítottan hogyan is idézhetjük elő. Ezek után jön az igazán nehéz feladat, hiszen műszaki alkalmazhatóságra át kell formálni a már biztos alapkutatási eredményeket, hogy nagy mennyiségben vagy nagy hatásfokban katalizálhatók legyenek valamint kompatibilisek a honlapon tárgyalt hajtóművekhez.

Ami biztos, hogy külső térben megjelenő energiákról beszélünk mind a 3 esetben (T-, J-, D - energiák). Ezért is feltételezem a nagy mennyiségű vagy nagy erősségű koncentrált elérhetőség lehetőségét. Erre azért van szükség az objektumfejlesztéseket nézve (hiperszonikus repülőeszközök), mert igazán nagy távolságok, sebesség, és dimenzióváltásnál nem lehet probléma az üzemanyag elfogyása azaz az objektumnak a közvetlen környezetéből ki kell tudnia nyerni azt az energiát ami a haladásához, működéséhez, (f.) szükséges, még abban az esetben is, ha energia visszanyeréses hajtóművel működik.

Mind a 3 jelenség ami a (T, J, D-energiát jelenti) nehezen generálhatók és új humán tevékenységnek (nem szokványos agyi működésnek) köszönhetők, hozzátéve azt a szerencsés véletlent, hogy mindehhez társult egy olyan nagyfokú érzékszervi érzékenység, ami a T-energiát és a J-energiát láthatóvá tette, a D-energiát pedig sikerült túlélni a véletlen  kiváltása után. Ezeknek a tapasztalásoknak köszönhetően mód nyílhat a megismerésükre.

Végszónak, pedig Faraday angol fizikust hoznám fel, aki felfedezte az elektromos erővonalakat. Nem volt fizikus, könyvkötősegédként került be egy kutatólaboratóriumba, ahol az affinitásának köszönhető és a szerencséjének valamint az értelmes felfogású ottani kutatóknak, hogy el tudott kezdeni kutatólaboratóriumban kutatni és fizikussá válni, ami által megmutathatta azt a képességét és érzékenységét, ami ez irányban a világban nagy változásokat hozott, hiszen a munkássága kapcsán létrejött a elektromotor.

 

 

 

 



Weblap látogatottság számláló:

Mai: 8
Tegnapi: 13
Heti: 48
Havi: 681
Össz.: 111 308

Látogatottság növelés
Oldal: OBJEKTUM ENERGIADINAMIKAI MŰKÖDÉSÉHEZ 3 ÚJ ENERGETIKAI TÉNYEZŐ
IDEGEN TECHNOLÓGIÁK TERVEZÉSE ŰRTECHNOLÓGIAI FEJLESZTÉSEK - © 2008 - 2024 - idegentechtervezes.hupont.hu

A HuPont.hu az ingyen weblap készítés központja, és talán a legjobb. Ingyen weblap

ÁSZF | Adatvédelmi Nyilatkozat

X

A honlap készítés ára 78 500 helyett MOST 0 (nulla) Ft! Tovább »