IDEGEN TECHNOLÓGIÁK TERVEZÉSE ŰRTECHNOLÓGIAI FEJLESZTÉSEK

CÉL A KONKRÉT FEJESZTÉSEK SZEMLÉLTETÉSE EGY ÚJ TÍPUSÚ TERVEZÉS ELINDÍTÁSA ÉRDEKÉBEN KIEMELVE A HIPERSZONIKUS REPÜLŐESZKÖZÖK FEJLESZTÉSI LEHETŐSÉGEIT

T-ENERGIA ALAPÚ HAJTÓMŰVES OBJEKTUM TERVEZÉSE

HAJTÓMŰ FEJLESZTÉSI TEÓRIA A SZOKVÁNYOS ÉS A T-ENERGIA FELHASZNÁLÁSÁVAL

Szokványos:

plazma.jpg

ionhajtomu.jpg

 

T-energia:

 Jelenleg kutatóintézettel történt kapcsolatfelvétel után, oda sikerült eljutnom, hogy a protongyorsítóban lévő kísérleteket tisztességesen finanszírozzák és csak ott számítanak valamiféle új energia létrejöttére.  Ha mindez más körülmények között jön létre, nem mutat a jelenlegi aktuális magyarországi bevizsgálásra alkalmas hely nagy érdeklődést, az új energia paramétereinek a pontosítására. Ez is mutatja, hogy a 21. században a technológiai lehetőségek, hogyan csúszhatnak ki a kezünkből az által, hogy szélsőségesen furcsa és új dolgokra nem vagyunk felkészülve és abszolút nyitottak. Szomorú, hogy nekem kell bizonygatni nomád körülmények között (kutatóintézet nélkül) egy olyan jelenség meglétét, amire máshól € milliárdokat költenek igazi sikerek nélkül.

T-energia hajtóművi alkalmazásának teóriája:

 

 

 

TISZTÁZZUK MI AZ AZ  IDEGRENDSZERI EREDETŰ ENERGIA AMIVEL MEHETNEK AZ IDEGEN OBJEKTUMOK

A történelemből, mint hagyaték hoztuk magunkkal ezt a témát, aminek van némi alapja, véleményem szerint. A lényeg, hogy a T-energia ami a külső térben is fellelhető bizonyos körülmények által, működtethet objektumot is a megfelelő katalizálásával. Ugyan az, mint az elektromosság azaz az emberi idegrendszer is képes kiváltani az idegsejtek működése során és az elektromos autó is tud menni árammal, de egyiket se az emberi agy vagy tudat hajtja meg. Mivel a T-energia komplexebb, a felhasználási területe is az.

 

"II.) T-energia két fő kutatási területének felosztása:

 

a.) Fénytechnikai sajátosságait nézve a lézerkutatásban, mint alap és későbbiekben alkalmazott kutatás az energetikai sajátosságainak a figyelembevételével.

 

b.) Adatátviteli képessége kapcsán történő alap és alkalmazott kutatás valamint ezek további felhasználása az elektronikában, és távközlésben.

 

III.) T-energia vizuális érzékeléssel történő leírása lézerfényhez viszonyítva:

 

·         Külső környezetben egyszerre 1 db. szabályos körként megjelenő pontszerű nem gömb, hanem lapos kőr alakú fénykisülés jelleggel bíró jelenségről beszélünk, ami tárgyak felszínéről papír, fém, műanyag visszaverődik azaz úgy látható mint egy kőr alakú lapos fény.

·        Vízszintesen indított T-energiánál  az elért felületen pontszerű megjelenés érzékelhető ami főként kékes-ezüstös „színjátszós”jellegű és sűrű éles fény a visszaverődése pillanatában, ami a lézernél precízebb azaz még annyi szórás se tapasztalható, mint egy pointer lézernél. (a. ábra)

 

·        Vízszintesen indított T-energiánál az elért felület ha monitor, akkor a fénypont normál fényként történő egypontú visszaverődése érzékelhető a monitor felületéről éles fényként.

 

·        T-energiának sugárnyaláb megjelenése nem párhuzamos, mint a lézernél, hanem kék és nagy széttartású nagy szóródási szöggel, a széttartásban erőteljesebb párhuzamos vonalak érzékelhetők. Csak egy bizonyos szögből látható a sugárnyaláb ellentétben a normál lézernyalábbal, ami nagyrészt párhuzamos fénysugarakból áll, nagyon kis szóródási szöggel.(b. ábra)

 

·        T-energia nagysága tört millimétertől akár 3mm-ig is terjedhet, ha azt idegrendszer generálja.

 

·        T-energia a környezetben spontán megjelenésében a tört millimétertől akár több max. 5cm-re is megjelenhet. Ha több cm akkor nem sűrű, hanem szórtabb fényformát vesz fel a kőr alakot megtartva.( c. ábra)

 

·        T-energia sugárnyalábja nem érzékelhető a szokványos módon  sötétben, a lézerrel ellentétben.(d. ábra)

 

·        Szögből az egy pontban lévő T-energia visszaverődésének megjelenése felületen szórásban jelentkezik, ami „színjátszós” fényként látszik a lézernél szintén szórtként ugyan azon helyzetben..(e. ábra)

 

·        T-energia a felületeken azaz anyagokon, élettelenen vagy élőn vizuálisan érzékelhető fényként áthalad.

 

·       T-energia több színt is tartalmaz és nem a teljesítménysűrűsége csak a lapos kőr alakú fény színbeni sűrűsége 1-3mm közötti méretben nagyobbnak tűnik a lézernél (összehasonlítva a lézerceruzával és nem az ipari lézerrel), valószínűleg a halmazállapotának a tömörsége következtében.

 

 

 

 

 

 

 

  t-en._kepek.jpg

 

 

IV.) T-energia fénytechnikai felhasználhatósága lézerfejlesztésnél:

 

a.)   T-energia felhasználása a jelenlegi lézerfény helyett és további tulajdonságainak a  kiaknázása.

b.)  T-energia fénytani azaz fénytechnikai sajátosságainak átültetése a jelenlegi lézertechnológiába.

c.)  Különbség a szilárd anyagokon történő sérthetetlen áthaladás, ami hozzáadott energiával nem tudjuk, hogy viselkedik. Párhuzamos lézersugár becsapódási  pontszerű fénye a T-energiával összevetve, nem párhuzamos sugárnyaláb, hanem nagy széttartású nagy szórással érzékelhető, de csak egy bizonyos szögben.

 

 

V.) Az emberi agy és a T-energia valamint az alábbiak műszaki  felhasználhatósága:

 

A jelenlegi 21. századi kutatások az agy elektromos működésére  térnek csak ki, aminek az alapja az idegsejtek fiziológiás működése. Ezek a kutatások nem feltételezik más jellegű áramhoz hasonló energia képzésének a lehetőségét az agyban, mert nem sikerült ebben az irányban észlelést eddig elérni. Evvel ellentétben az eddigi tapasztalatok szerint van egy másik energiatermelő mechanizmus, amit nem a fiziológiás tényezők határoznak meg, hanem a gondolkodási aspektus. Egyszóval az emberi agy, gondolkodás alatti tevékenysége kiválthat energiatermelést, ami a működés alatt lévő közvetlen képinformációt tárolhatja az eddigi tapasztalatok szerint közvetlenül magában és fényként nyilvánul meg. Mivel ok-okozati működés következménye a T-energia pillanatnyi 1s létrejötte emberi agynál, ezért feltételezhető:

 

1.     hasonlóan működő berendezés kivitelezése,

2.     olyan eszköz készítése, ami kompatibilisen fogadja a külső környezetből vagy az embertől származó T-energia képinformációját és azt megjeleníti,

3.     ha nagyon elvonatkoztatunk, ez az energia adhat lehetőséget egy olyan PC és ember kapcsolatra, ami ténylegesen irányítható lehetne kizárólag gondolatokkal,

4.     idegen technológiai adatlehívási kísérleteinél bizonyosságra került, hogy a T-energia képmegőrző képességét felhasználva jutnak el Ü0/S, Ü0/M, Ü0/K valamint Ü0-képbeszúrás általi tudati állapotokban információk az emberi agyba fejlettebb technológiákat illetően. Mivel ez a csatorna adott idegen technológiai információk elérésére, ezért sürgetőbbnek tartom egy erre a célra kifejlesztett lokátor létrehozását. Addig, amíg ez a lokátor fejlesztés nem születik meg, addig  a humán képesség általi idegen technológiai információk megszerzésének szoftveres támogatását és minél részletesebb analizálásának a kutatását kezdeményezem.

 

Jelenlegi kvantumtechnikai lehetőségek: „Napjaink számítástechnikai eszközei teljesítőképességük elvi határához éreztek, mivel az áramköri elemek a jelenlegi technológiával tovább nem csökkenthetők lényegesen. Ugyanakkor egyre több informatikai és távközlési feladat vár megoldásra, melyeket a jelenlegi számítástechnikai kapacitásokkal reménytelen megoldani, csupán szuboptimális megoldások alkalmazhatók. E kettős problémakörre kínál megoldást a kvantummechanikai alapokra épülő ún. kvantum informatika és kommunikáció, mely egyfelől atomi méretekre zsugorítja az áramköri elemeket, másfelől nagyfokú párhuzamosíthatóságot tesz lehetővé, ezáltal lényegesen redukálva a számítási időt, harmadrészt pedig a klasszikus világban szokatlan megoldási lehetőségeket is kínál (pl. teleportálás).” Ez a jelenlegi kvantumtechnikai sajátosságra érvényes. Létezhet ettől eltérő megoldás is azaz a T energia adatátviteli sajátosságai: Az új T energia sajátos adattároló képességgel bír, ami a fénytechnikai tulajdonságaiból fakad, létrejöttét pedig az emberi idegrendszer is képes létrehozni, valamint ismeretlen külső környezeti tényező is kiváltja. 1 pillanatnyi fénykisülés teljes és rendezett képinformációt tartalmaz, aminek a többszörössége is jelen lehet. Az emberi agy éber állapotban csak pillanatnyi T-energia képfeldolgozását képes véghezvinni az  egy időben jelentkező képinformációt tartalmazó T-energia impulzus kibontása során (mélyebb tudatállapotokban az agy másképp reagál). Mivel az átvivő energia a lézernél fejlettebb tulajdonságokkal bír ( tárgyakon fényként keresztül halad), nem okoz problémát sem az adatátviteli távolság sem  a szilárd anyagokon való zavartalan átjutása a képinformáció sértetlenségének megőrzése mellett, ami a jelenlegi lézeres adatátvitelnél nem valósítható meg."

T-ENERGIA KATALIZÁLHATÓSÁGÁNAK VIZSGÁLATA KÜLÖNBÖZŐ KÖZEGEKBEN KÖZVETLENÜL ÉS KÖZVETETT HATÁST FIGYELEMBEVÉVE

KÖZEG MEGNEVEZÉSE

KÖZVETLEN HATÁSBAN

KÖZVETETT HATÁSBAN

T-energia alaphelyzeti megjelenésének „3"/ közeg hatás azonos egységszámmal

ELEKTROMÁGNESES

NEM

NEM

3/1

SKALÁR HULLÁM (Budapest)

NEM

NEM

3/0

ELEKTROMOS ÁRAM

NEM

NEM

3/3

NAGY TELJESÍTMÉNYŰ RÁDIOHULLÁM (Németország)

-

IGEN

3/5

STATIKUS MÁGNESES TÉR

NEM

NEM

3/3

NUKLEÁRIS IONIZÁLT SUGÁRZÁS (IZOTÓP) (Pécs)

NEM

NEM

3/1

 

 



Weblap látogatottság számláló:

Mai: 37
Tegnapi: 14
Heti: 160
Havi: 717
Össz.: 112 299

Látogatottság növelés
Oldal: T-ENERGIA ALAPÚ HAJTÓMŰVES OBJEKTUM TERVEZÉSE
IDEGEN TECHNOLÓGIÁK TERVEZÉSE ŰRTECHNOLÓGIAI FEJLESZTÉSEK - © 2008 - 2024 - idegentechtervezes.hupont.hu

A HuPont.hu az ingyen weblap készítés központja, és talán a legjobb. Ingyen weblap

ÁSZF | Adatvédelmi Nyilatkozat

X

A honlap készítés ára 78 500 helyett MOST 0 (nulla) Ft! Tovább »