IDEGEN TECHNOLÓGIÁK TERVEZÉSE ŰRTECHNOLÓGIAI FEJLESZTÉSEK
CÉL A KONKRÉT FEJESZTÉSEK SZEMLÉLTETÉSE EGY ÚJ TÍPUSÚ TERVEZÉS ELINDÍTÁSA ÉRDEKÉBEN KIEMELVE A HIPERSZONIKUS REPÜLŐESZKÖZÖK FEJLESZTÉSI LEHETŐSÉGEIT
T-, J-, D- ENERGIÁK TOVÁBBI ANALÍZISEI
T-ENERGIA:
Intézményi:
Saját:
-
Műszaki megközelítésből: vizsgálatok a térben lévő katalizálására mágneses tér, elektromos áram, hő stb.
-
Humán megközelítésből: Hz tesztek folytatása.
J-ENERGIA:
Intézményi:
Saját:
-
Műszaki megközelítésből: rádiófrekvenciás kísérletekkel történő bemérésének a vizsgálata a csatornák térkiterjedése valamint energia továbbító képessége kapcsán, ami dupla energia megjelenést jelent elviekben, azaz a csatorna is energiaként viselkedik mégis átvivő, ami a rádióhullám fizikai folyamatát egy fényeffektus mentén kíséri mint sárga fény ami nem lehet tudni, hogy pontosan mi.
-
Humán megközelítésből: Hz tesztek folytatása.
D-ENERGIA:
Intézményi:
Saját:
-
Műszaki megközelítésből: 1.kísérlet: mágneses térrel generált szögkiképzésben tér-idő szerkezetre gyakorolt esetleges hatása miniatűr kivitelezéssel, melyben a mágneses szög statikussága is feloldásra kerülne hasonlóan a humán elért eredmények leképezése által. A szokványos mágneses erővonalak terelésével (nem publikus az alkalmazott megoldás).
-
Humán megközelítésből:2000-ben létrehozott erőtér ütköztetéséből kiváltott D-energia ismételt generálása, cél az ismertetett A1 és A2 pozíciók egy dimenzióban lévő D-energia általi hatásra a fizikai test (ismételten már 2000-ben megtörtént) helyzet és helyváltoztatásának analizálásai. A légtérben lévő tér-idő átlépésre ez adott bizonyítékot, azaz az A1 és az A2 pozíciók máshová esnek.
Mi az oka, hogy mind a 3 energiával foglalkozunk hiperszonikus repülőeszközöknél? Egyértelmű, hogy a D-energia a tér-idő ugráshoz nélkülözhetetlen, viszont a jelenlegi elektronikánk nem alkalmas ekkora fizikai megterhelésre. Ezért vagy a T-, vagy a J- energia adatátviteli és energetikai képességeit fogjuk felhasználni egy újfajta elektronikai rendszerben véleményem szerint.
Van egy hivatalos szervezetem az Innohightech Egyesület, melynek fő tevékenysége KUTATÁSI TEVÉKENYSÉG. Az egyesület indítani tudná a hivatalos kutatásokat, ha a Kormány lehetőséget biztosítana előfinanszírozott kutatási tevékenységre pályázat útján egyesület részére is.
Az Innohightech Egyesület katonai K+F beindítását kezdeményezi Magyarországon az energetikai alapkutatásokhoz.
Suta Andrásné
Innohightech Egyesület elnöke
www.innohightech.com
Oldal: T-, J-, D- ENERGIÁK TOVÁBBI ANALÍZISEI
IDEGEN TECHNOLÓGIÁK TERVEZÉSE ŰRTECHNOLÓGIAI FEJLESZTÉSEK - © 2008 - 2025 - idegentechtervezes.hupont.hu
A HuPont.hu az ingyen weblap készítés központja, és talán a legjobb. Ingyen weblap
ÁSZF | Adatvédelmi Nyilatkozat